Αρχική σελίδα » Προβολή νέων

08.10.2020

Λειτουργία σημείου διάθεσης αναμνηστικών δώρων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών στη Θεολογική Σχολή

Με πρωτοβουλία της Κοσμητείας της Σχολής

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ξεκίνησε σήμερα στη Θεολογική Σχολή,  με πρωτοβουλία της Κοσμητείας, η διάθεση αναμνηστικών δώρων του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών. Το σημείο διάθεσης φιλοξενείται στο χώρο υποδοχής της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής και λειτουργεί σε συνεργασία με την Εταιρεία Αξιοποίησης και Διαχείρισης του Ε.Κ.Π.Α.

Πρόκειται για μία ενέργεια που εναρμονίζει τη Θεολογική Σχολή με τα διεθνή πρότυπα λειτουργίας των ακαδημαϊκών Ιδρυμάτων, συμβάλλει στην εξωστρέφεια και έχει ως σκοπό την ανάδειξη της ιστορικής πορείας του ΕΚΠΑ και την προσαρμογή του στα σύγχρονα δεδομένα προώθησης και προβολής του.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφέρομενοι καλούνται να εξυπηρετούνται από τη Γραμματεία της Κοσμητείας της Θεολογικής Σχολής και συγκεκριμένα την κ. Αικατερίνη Μάντη (210 727 5762).

Από την Κοσμητεία
της Θεολογικής Σχολής